Mipuden-2 Díl

17. srpna 2012 v 10:35 | Diza Elstron Hitsunaki
Gomenasai/hlavně pro Yamasaiko-mě nezvonil budík!XD Gomen T_T/Každopádně máme tu další díl čeho? Tnto slátaniny -___-" xD Snad se vám bude alespoň trochu líbit :DD Příští díl už bude trochu úchylný-pochopte,nemůžu napsat o třinácti letých dětskách že se jedna holka koupala,kluk ji šmírovala ale spadly dveře a on spadl do vany za ní a přistál ji na ňadrech hlavou :DDD Takže tak xD
"Hej vy!"zakřičel na nás někdo v pozadí mezi tím co jsme si lakovaly nehty na černo,každý nehet o odstín světlejší.
"Hej posloucháš?!"Vzal za Liino zápestí,hlupák. Lia ho asi překvapila a hodila ho směrem ke zdi,kde taky tvrdě narazil,chudák.
"Hoooj...kvůli tobě jsem přetáhla lakem na kůži!" Ukázala naštvaně,byla to náhoda že to byl prostředníček? Ďábelská Lia,to je moje holka.
"Omluvte ho prosím,nezná slušné chování." Řekl chlapec který stál hned vedle mě,ani jsem si ho nevšimla,což je dost špatné.Kuso,jedna nula...
"S váma máme mít tu misi." Zvedla jsem se a oprášila si zadek od písku. Nebyla to otázka,ale mělo to tak vypadat.
"Cože máme udělat,že si nás zavolaly až z Konohy?" zeptala jsem se a podívala se...no na toho rozumějšího,myslím.
"Jo,já jsem Shizumi a tohle je Kazumi,jsme bratři.Máte jít s náma splnit misi,při které máme doprovodit kněžku do Měsíční vesnice."řekl Shizumi,ten milejší.
"A to je vaše vesnice tak strašně neschopná že si to nemůžete udelat sami?!"podotkla jsem dotčeně.
"Taky souhlasím že nepotřebujeme takové neschopné ninji z Listové ale vyžádaly si dva z písečné a dva z listové." Dořekl Shizumi svůj proslov tím nejsladším hlasem,jaký jsem kdy slyšela. Bastard.
Nevím jak to vypadalo z obecenstva ale co jsem si všimla jejich obličejů,vypadalo to jako by kolem nás byla nenávistná aura. Muhahaha moje byla temnější.


"Kdy máme vyrazit?" Prolomila naši telepatickou hádku Lia.
"Teď."Odpověděl ji Shizumi a vydal se směrem ven z vesnice.
"Jak se vlastně jmenujete? A na co se zaměřujete?"Zeptal se Kazumi,zdál se být již klidný.Aspoň něco.
"Lia. Zaměřuji se na Kekei Genkai,mám tři a umím u každého aspoň deset iluzí."Odpověděla mu na otázku Lia a asi i na to,proč má černé oči...ale to je jenom můj odhad.
"Diza Elstron Hitsunaki,ale jsem prostě jenom Diza.Bojuji s katanou a zaměřuji se na všechny jutsu s vodou,i ledová."řekla jsem nenuceně. Když jsme zrovna procházely náměstím plným lidí,cítila jsem se špatně.Nemám ráda když je kolem mě moc lidí. Přitiskla jsem se blíž k Lie a dívala se na nebe. Bylo stejné jako v Konoze,jenom jsem se na něj dívala z písečné.
"Bojíš se lidí?"přistoupil ke mě Kazumi,také se díval na nebe.Jeho otázka nezněla že by chtěla vyvolat konflikt a tak jsem ho tak nechtěla vyvolat.
"Spíš nejsem ráda když je jich kolem mě tolik." Skoro jsem to zašeptala. Nevím proč to tak mám,je to už od doby co jsem se dostala před brány Konohy.
"Diza jsi v pohodě?"Vytrhla mě z přemítání toho dne Lia.
"Jistě,neměla bych být?" Zeptala jsem se jí nechápavě.
"No ne,jenom že ti zase o něco víc svítí oči červeně..."Lia vždycky říká že moje oči jsou temné a uprostřed mají neonově červenou jiskru. A občas když jsem naštvaná či smutná tak je ještě víc zářivější a vypadá to že mi oči svítí.
"Hm.."Nevím co bych na to měla říct.
"Já se zaměřuju na boj zblízka s ninjutsu." Prolomil ticho Kazumi.
"A já jsem zase taktér z dálky,vzdušná ninjutsu a zbraně."řekl tím svím cukrovým hlasem Shizumi. Mám takový pocit že začínám mít víc ráda Kazumiho než Shizumiho.
"Nechápu proč potřebují ninji na to,aby doprovodili jednu kněžku bůh ví kam." řekla naštvaně Lia a dala si ruce na boky.
"Možná proto aby až půjde,se jí nezahákl závoj o větvičku."Nahodila jsem kysele.
"Spíš to bude proto že po ní jde Mizumakiju."To je organizae,něco jako byly kdysi Akatsuki,akorát nezbírají Biju ale démony,démony kteří jsou také bohy.A jsou v každé kněžce.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Yamasaiko~ ^^ Yamasaiko~ ^^ | Web | 17. srpna 2012 v 11:03 | Reagovat

Hey, to je úžasný *-* Ty fakt píšeš nádherně OwO Chci to umět jako ty! xD A už se nemůžu dočkat dalšího dílu >:33 Ten bude úchylnej, jo? :DD Muhehe xD Koukej to zveřejnit! xDD

2 Bonitka ◡‿◡✿ Bonitka ◡‿◡✿ | E-mail | Web | 17. srpna 2012 v 11:32 | Reagovat

Opäť pekná RPC k poviedke ! :3
- - - - - - - -
Prepáč,že to neokomentujem inak,ale nerada čítam poviedky ;) :D Však ty vieš ! :D

3 Otome Otome | E-mail | Web | 17. srpna 2012 v 14:01 | Reagovat

Těším se na další díl,fakt :D Honem,honem xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama