Mipuden-3.Díl

17. srpna 2012 v 14:30 | Diza Elstron Hitsunaki
Další díl je ještě dneska speciálně kvůli Yamasaiko,ale RPC bude později ;33 Takže tak :) Special ultra úchylné-je jim třináct tak to tak berte lidi!XD


"Jen tak mimochodem,kolik vám je?" Otočil se na nás Kazumi a šel pospátku.
"Třináct"odpověděla jsem
"Ale jsem o čtvrt roku starší než Lia." Ďábelsky jsem se zasmála.
"Cože?!Vždyť máš mnohem menší prsa!"Chytl jedno moje a jedno Liino prso do rukou. Načež ode mě schytal ránu díky které prorazil betonový sloup. Nemám na to nervy!
"Ještě nejsou plně vyvinuté ty úchyle!"S plameny v očích jsem k němu došla a začala ho propleskávat.
"Diza,stakovouhle ho zabiješ dřív,než tam dojdeme!"Snažila se mě od něho odtáhnout Lia,zatímco Shizumi se ho snažil marně vzkřísit.Uraženě jsem nafoukla tváře a šla dál.
"Vypadá to že budeme přes noc spát venku a až ráno se dostaneme ke svatyni."řekla jsem unaveně,mě bylo jedno kde,hlavně když tam nebude hmyz.
"Di-"
"Dobrou!" Nenechala jsem to Liu ani doříct a zatáhla jsem si deku vysoko na strom kde jsem se lanem zahákla a dívala se na oblohu. Neřekla jsem jim tehdy o svých speciálních a hlavně tajných technykách. Nikomu jsem o nich neřekla a nikdo na koho jsem s nima zaútočila,nepřežil. Takže o nich NIKDO ani Lia nebo Mizuki,dokonce ani Hokage nevěděli. A to bylo jenom dobře,hodlám je použít jenom v nejkrajnějších případech. Byla jsem si a pořád jsem jistá,že to co dokážu,je něco co nikdo jiný na světě neumí. Po asi hodině jsem usla a vzbudil mě strašný křik Lii.
"Kyaaaah!!"
"Ty jeden úchyle!Proč na mě ležíš?!"Vrazila jednu Kazumimu,který chudák ležel na Lie.Proto jsem taky šla v noci na strom. Teda,jediné riziko je to,že se se mnou budou chtít pářit samčí veveráci,ale ty v pohodě zamrazím a pak si je opeču takže cajk./pozn. spis.-já musela :´DD xD/
Opatrně jsem slezla ze stromu zatímco se dole děla vražda,Shizumi mezitím čekal dole pod MÍM stromem a koukal na ně.
"Dobré ráno."Podíval se na mě a usmál se,nebyl až tak ošklivý,ale lezl mi na nervy s tím svým arogantním a namyšleným přístupem. Né že já bych ho taky neměla,to ne,ale já ho aspoň takhle nemaskuju.
" Dobré.."zamumlala jsem a postavila jsem se na pevnou zem.
"Kolik máme času,chtěla bych se ještě vykoupat v řece."řekla jsem a upoutala na sebe veškerou přítomnost,no co nechci smrdět,nejsem žádná Barbie.
"Stihneš to za hodinu?"řekl s trochu otřepaným hlasem Shizumi.
"Úplně v pohodě." Hezky jsem si to vyrazila k řece,která byla asi pět set metrů od našeho tábořiště. Když jsem se ujistila že mě nikdo nesleduji,začala jsem si sundávat kalhoty,načež jsem si všimla vydry která na mě pořád koukala a já na ni.Znervóznila jsem a oblékla si zpátky kalhoty a rychlým krokem se vrátila do tábory,ještě s ponožkama v ruchách a celá rudá.
"Kdo o tom promluví,toho zabiju!"řekla jsem rázným hlasem.

Na cestě jsme byly už asi hodinu,celou cestu řídil Shizumi takže já jsem netušila kam vlastně jdeme a bylo mi to tak trochu víc jedno. Byla jsem poslední,přede mnou byl kazumi omlouvající se Lie.A vypadalo to že mu navzdory všemu odpustila. Ale věděla jsem že se pomstí. Zanedlouho jsme viděly už jednu překrásnou velkou svatyni,místo kde jsme měli být.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Yamasaiko~ ^^ Yamasaiko~ ^^ | Web | 17. srpna 2012 v 15:08 | Reagovat

OwO Luxusní, si fakt úžasná *-* Samčí veveráci? :DD Když budeš mít zájem, tak mi napiš xD Jednoho samčího veveráka znam, ale bohužel zrovna není k mání, tak když bude, dám vědět~ xDDD

2 Lairai Lairai | Web | 17. srpna 2012 v 15:40 | Reagovat

Díky za pochvalu těch RPC ^^ už jen proto žes to napsala ty si toho vážím ^^ V RPC jsi můj vzor :D

3 Lairai Lairai | Web | 17. srpna 2012 v 18:02 | Reagovat

Už jsem si tu povídku přečetla 2x po sobě :D dělej s další kapitolou *-* PS: jo,jsi vzor :D můj vzor ohledně RPC ^^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama