Mipuden 4 Díl

27. září 2012 v 15:00 | Diza Elstron Hitsunaki

Blížili jsme se ke krásnému chrámu,velmi krásnému. Připomínal mi něco,ale nevím co-teda vím že mi také připomíná nějaký chrám ale tenhle je nějaký menší,nevím mám to rozmlžené. U vstupních brán stály dva tři lidé a...a Mizuki! Mizuki-chan tam stála a usmívala se na nás! Ach jsem tak šťastná,trojice spolu.
"Mizuki-neechan!" Já i Lia jsme se vrhli na Mizuki ani jsme se neobtěžovaly dívat se na ty kolem nás,ostatně zavolala si nás písečná tak ať si to vyřizují oni. HOdně lidí se nás tří bojí. proč?Lia má černé bělma,tetování pod okem a zvláštní oči,navíc barva její kůže vyadá jako mrtvých.Já mám rudé vlasy-vlasy krve a to samé v očích,mám patku přez oko a kdykoliv se mi pod ní chtěl někdo podívat,měla jsem amok,navíc jsem se někdy chovala divně. A mizuki má sešité celé tělo,navíc její bělmo má kousky zelené,všichni se bály ale nám to bylo jedno a lidem kteří nás měli rády taky.
"Co tu děláš Mizu-chi?"Zeptala jsem se ji,zatímco jsem ji pořád objímala.
"Hokage-sama mě poslala abych vás doprovázela jakožto zdravotní ninja a v případě nejhorším i jakožto zabiják." S úsměvem anděla se na všechny podívala,viděla sem v klucích to mrazení. Upřímě kdybych Mizuki neznala,asi bych se taky trochu bála. Proč? MMizuki je sice nejhodnější člověk na světě,anděl mezi anděli ale její vzhled tomu moc nenasvědčuje. Má tmavší pleť,zelené vlasy a oči a bělmo má sice bílé ale ze zdola je lehce nazelenalé.Má sešitý obličej a obočí má sešité také. Když byla totiž malá,experimentovala na ni její rodina a takto zkončila. To bělmo má takhle prý poto,protože tolik brečela až začala brečet zelené slzy a belmo ji nazelenalo. Kdyby se jí stehy rozvázaly upadlaly by jí části ale žila by,to je k tomuto ale všechno co mi řekla ale zdaleka né všechno. Jinak to je léčitelský ninja,ale když musí bojovat tak je to piroman,bomby jsou její.
"Takže ty jsi Mizuki?" Zeptal se Shizumi,už neutrálně.Hajzl nemám ho ráda! Čehož Muzuki asi všimla a zakývala hlavou na souhlas Shizumimu. Kazumi ještě pořád hleděl.
"Konečně jste všichni,prosím pojďte dál.Představím vás Hikari-hime."Řekl jeden z knězů a šel směremn do svatyně.Hikari znamená světlo,takže její démon bude silný ale ona slabá,to jde vycítit užjenom odsud. V tomto se dobře vyznám. Démoni-bohové co jsou zapečetěni v lideces dělí na dvě skupiny,temnotu a světlo. Temní jsou vzácní a velice silní,temného děli naposledy asi přdatnácti tisíci lety,s takovýmihle se nechcete zaplést,ale ten kdo ho má v sobě je jeden z nejsilnějších lidí,ale taky nejlovenějších. Mizumakiju je loví a temného se smnaží najít hodně dlouho.
Ani jsem si to neuvědomila a už jsme stály před kněžkou Hikary. Byla to překrásná dáma. Černé vlasy jí sahaly po zadek a byly sváázané do copu společně s bílími perlami a stuhami.Na sobě měla černobílé kimono. Její tvář byla nádherná a její bílé oči měli kouzlo,zdála by se silná,ale já cítila že je slabá,protože udržet v sobě démona je těžké,ovšem démon byl silný. Normálně by si člověk řekl,proč když je její démon tak silný,proč potřebuje doprovod když by zvládla zabít jedním prstem.Potože kdyby nechala démona v sobě bojovat,zemřela by. Něco takového je velice vyslabující a jenom velice silní lidé,jak psychycky tak fyzicky jsou schopni s ním žít a bojovat,aniž by je to zabilo. A těch je strašně málo.
"Vítám vás mí milí."Sametovým hlasem nás přivítala.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Yamasaiko~ Yamasaiko~ | Web | 27. září 2012 v 15:38 | Reagovat

OwO konečně další díl! :33 Zase úžasně napsaný! *w* Je vidět, že víš o čem píšeš a nepatláš tam jednu sračku za druhou xDD už se těšim na další díl OwO Jak jinak, že? :DDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama