No turning back-2 díl.

13. února 2013 v 17:46 | Dizinka~ ♥ |  No turning back-povídka
Zdálos e,že se povídká líb tak tu máte další díl,je trochu živější a...no šak uvidíte >:DDDD


Koukala jsem se na seznam,který jsem si napsala doma. Jedno mléko,sýr,těstoviny,šunku... mám celkem velkou spotřebu. Nakupovala jsem v místním minimárketu,ale mě stačil. Na sobě jsem neměla svou pracovní uniformu ale potrhané černé džíny,bílé tílko a černé boty na podpatku. Šlo mi tak vidět na mé levé ruce tetování,bylo o tetování bílého leoparda,přesněji řečeno vzoru jeho srsti. Nebylo to ale moje jediné tetování,ale ostatní nešli vidět. Měla jsem ještě na stehně pavouka. Ještě mám ale hodně pierců. Neznám jejich přesné názvy takže to budu spíš popisovat. Kroužek v nose,můžete to přiřadit k býkovi. Pod pusou dvě pecičky a nad pusou dvě pecičky. Nad pravým obočím jsem měla dvě pecičky a pod pravým obočím jsem měla jednu pecičku.Nad levým obočím jsem měla dvě pecičky. Kdybych byla malá holčička a potkala se,asi bych se trochu vylekala,ale to by nesměla být tato doba.
"Bude to všechno?"Z mého doumání mě vyrušil hlas prodavače.
"Ještě jedny žvýkačky prosím." Řekla jsem a vytáhla peněženku z kapsy. Zaplatila jsem a s taškou jsem se vydala domů. Když jsem přišla k domu vydala jsem se po schodech nahoru ke svému bytu. Odemkla jsem a přišla k ledničce,vyskládala jsem do ní všechen nákup. Žvýkačky jsem si strčila do kapsy a jednu jsem si hodila do pusy. Přešla jsem k postely a svalila se na ni,zavřela oči. Co budu dneska asi dělat.
Mrštně jsem udělala kotrmelec dozadu a přičapla si do dřepu.Zadívala jsem se na nůž hozený na místě,kde jsem dřív seděla. Štěstí že jsem slyšela svištění když letěla. Nemohla jsem si všimnout odlesku z nože,čepel byla obarvena na černo. Chytré. V bytě někdo byl,což mě velice znepokojovalo protože buď je to jenom halucinace a nebo to je někdo kdo je velmi silný na to aby se dokázal v tak malých prostorech zamaskovat,což byla ta pravděpodobnější verze. Z poličky vedle zásuvky jsem sebrala svou zbraň a seskočila z postele. Ostražitě jsem se snažila vnímat každý pohyb,zvuk,vůni,cokoliv co by mi pomohlo. Bohužel nic ale měla jsem pořád ten blbý pocit,že tu někdo je. O chvíli později se mi to potvrdilo. Nyní na mě už zaútočil zblíska,útok jsem mu vyblokovala svou zbraní. Konečně jsem měla šanci si prohlédnout svého protivníka. Stačilo mi ale se podívat jenom do jeho očí,no oka,druhé měl pod patkou. Přesně jsem ale věděla kdo to je.
"Ahoj sestřičko." Promluvil na mě a já ztuhla,už dlouho jsem jeho hlas neslyšela,svého bratra. Tashira. To on vyvraždil celou naši rodinu. Mé ztuhlosti využil a shodil mě zády na postel. Obkročmo si na mě sedl a jednou rukou mi držel ruce nad hlavou,již už bez zbraně a druhou mi držel svou zbraň u krku.
"Ty zasranej bastarde!"Zakřičela jsem na něj.
"Čekal jsem lepší přivítání"Usmál se na mě tím svým namyšleným úsměvem. Naklonil se ještě blíž k mému obličeji,takže jsme od sebe byly asi pět centimetrů,to nedělalo dobrotu.
"Lepší přivítání?! Zabil jsi naši rodinu a pak jsi prostě odešel! Mě jedinou jsi nechal žít!Proč?! Bylo mi deset! Musela jsem se o sebe už postarat,nic jsem neměla a ty jsi si prostě odešel!" Prskala jsem na něj jedno přes druhé a cítila jsem jak mi po tváři teče jedna slza. Normálně jsem klidná,ale tohle je jedna z věcí,která mě v klidu neudrží. Jeho tvář zvážněla,už se nesmál,běhal mi z jeho pohledu trochu mráz po zádech.
Slízl mi slzu,která mi tekla po tváři. Naskočila mi husí kůže. Cukla jsem sebou,nemohoucí jediného slova. Teď mi vyhrkly slzy. Všechny mi je slízal a poté se znovu podíval do mích očích. Pusu od té mé dělily asi dva centimetry. Cítila jsem něco,co jsem naposledy cítila jako malá,když jsem si s ním hrála. Takový hezký hřejivý pocit. To bylo špatné,moc moc špatné.
"Stýskalo se ti po mě,že?"
"...Ano" Nevím co to dělám. Blbče! Tohle nesmím,nesmím! Nenávidím ho přece,chci ho zabít! Snažila jsem se vzepřít ale marně,je mnohem silnější. Kurva.
"Proč se vzpíráš když víš že ti to nepomůže?" Zeptal se a sevřel mi ruce ještě víc. Chvíli se na mě díval a pak se,možná se mi to zdálo,pousmál a políbil mě. Cukala jsem sebou a snažila se vymanit. Ne že to bylo špatné jenom proto že ho chci zabít ale i proto že jsme sourozenci! Jazykem se mi snažil probít do pusy,nechtěla jsem ho pustit,ovšem moje tělo se rozhodlo vzdorovat mé mysli a já mu cestu do pusy zpřístupnila. Využil toho a jazykem ji začal proskoumávat,kroužit v ní kolem mích zubů a dásní až se dostal k mému jazyku. Začal ho trochu dráždit a hrát si s ním. Nechtěla jsem ale nemohla jsem se udržet a dravě jsem se zapojila. Zjevně se mu to líbilo,protože se pousmál a nenechal mě kontrolu. Po asi několika minutách jsme se od sebe oddělili a trochu lapali po dechu.
"Ještě mou návštěvu čekej."zašeptal mi do ucha a zmizel. Ležela jsem na posteli ještě se slzami v očích a přemítala co se tu právě stalo a co jsem udělala. Jsem v tom až po uši.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lairai Lairai | Web | 13. února 2013 v 18:15 | Reagovat

Už chápu proč píšeš tak krátké kapitoly :D těším se na další ^^

2 Hotaru Hotaru | Web | 13. února 2013 v 21:08 | Reagovat

To je pěkné *-* Ty chceš, aby všichni umřeli napětím a očekáváním. Přiznej se :D Opravdu se těším na další ^^

3 Bey Bey | Web | 13. února 2013 v 23:18 | Reagovat

Úžasné^○^ Doufám, že další kapitolu napíšeš hodně, hodně brzo, protože bych tě asi brzo uškrtila :D

4 Anti~ Anti~ | E-mail | Web | 14. února 2013 v 10:49 | Reagovat

Teda... co říct? Tak začnu tím, že seš pořádná úchilačka Dizie! Jako, sex by mi nevadil, dyť já vím, jak tě to bere. Ale sourozenci?
Ale ikdyž tohle říkám... tak se těším na další díl, takže nutně napiš pokračování, nebo bude zle :DD

5 Wichiten Wichiten | 14. února 2013 v 13:23 | Reagovat

Incéééést *skanduje... potichu je přeci jen ve škole* yes yes yeees :D Ne nehrabe mi,ale je to zajmavé,moc zajmavé :D

6 Kuroneko Mistletin von Ookami Kuroneko Mistletin von Ookami | E-mail | Web | 14. února 2013 v 14:54 | Reagovat

Tehe, not bad. Sourozenecká láska není špatné téma :D Doufám, že bude brzy pokráčko :)

7 Aiko Aiko | E-mail | 19. února 2013 v 18:14 | Reagovat

já chcípla napetím x.x

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama