No turning back-5 díl.

18. března 2013 v 11:53 | Dizinka~ ♥ |  No turning back-povídka
Ach ano dlouho jste se těšili a frut mě prosili o nový díl tak jsem se rozhodla vám ho dopřát a jako bonus že jste tak dlouho čekaly,je i delší než normálně!:DD Takže užijte si jej ^^


Usmál se a vášnivě (pozn. autorky: Bože to je blbost psát vášnivě,ale jinak to nejde -.w.- ) mě políbil,nemohla jsem se nikam odtáhnout a ani udělat nějakej humbuk. Tak jsem prostě zavřela oči a čekala,až nám dojde dech,chvíli to ale trvalo. Když se ode mě konečně odlepil,snažila jsem se popadnout dech. Ale on nic,jako by ho ani nepotřeboval,jenom se tak blbě culil a byl pořád blízko mě. Utřela jsem si rukou rty.
"Nelíbilo se ti to snad?" Uchechtl se. Pomalu jsem si uvědomila že jsem byla několik hodin na cestě,tři hodiny jsem byla vzhůru,potom jsem na osm hodin usla (není divu) a třičtvrtě hodiny zabralo to,co se tu teď odehrávalo a že za ani ne patnáct minut budeme na místě. Musím si promyslet,jak se odsud dostanu. Naštěstí tu byly ty zadní dveře. Nakonec nejsou tak úplně k ničemu. Vlak už pomalu zastavoval na nádraží,musím počkat až se úplně zastaví a pak to zkusím. Ale mám tu dvě tašky a zbraň u něj. Sakra. Nejdřív musím získat zbraň a jedné tašky se zbavit. Logicky šla ta s oblečením,bylo mi to líto ale prachy potřebuju. Taška ležela jakoby v uličce,což mi vyhovovalo,druhou tažkou ho můžu zpomalit,nebo aspoň zaskočit. Takže jediné co jsem musela vymyslet bylo,jak se dostanu ke své zbrani,protože jsem ji tu opravdu nechtěla nechat.
Naneštěstí jsem zapoměla na jeho "otázku" ohledně,ani nevím čeho. Přiblížil se zase k mému uchu a zašeptal ji znovu.
"Ptal jsem se,jestli se ti to nelíbilo?" zopakoval ji trochu chladněji,teď byla moje příležitost. Normálně bych se hluboce nadechla ale on by z toho mohl poznat,co se chystám udělat.
Vlak zastavil.
"Ne!" Zakřičela jsem na něj,rukama ho odstrčila,snažil se vytáhnut meč ale já mu ho noho ve švihu zastavila,vzala si zbraň a odskočila do uličky do dřepu. Chytla jsem svou tašku s penězi a druhou hodila na Tashira. Vykopla jsem dveře a vyskočila z vlaku,běžela jsem přes koleje a snažila se prodrat davem, do centra města kde bych se schovala. Utíkala jsem asi už půl hodinu,věděla jsem že se ho jen tak nezbavím,ale za těch "pár" let jsem se něco naučila.
Zaběhla jsem do jednoho velkého obchodu s laciným oblečením,vzala jsem nějaký dlouhý kabát,klobouk,brýle a nějaký baťoch a vlezla jsem si do kabinky,oblékla si to,vlasy jsem si strčila do klobouku takže mi nešly vidět a na oči jsem si dala sluneční brýle. Otevřela jsem tašku s penězi a její vnitřek přesypala do toho baťohu,druhou tašku jsem tam nechala a vyšla z kabinky. Nepozorovaně jsem se pak snažila dostat ven,pomocí démona jsem i zamaskovala svou vůni. Věděla jsem,že tu někde je. O to víc jsem do toho vkládala síly. Šla jsem pomalu,nechtěla jsem vzbudit pozornost.
Začalo pršet,což mi hrálo do karet,tím jsem byla kompletně zamaskována. Vydala jsem se za jedním řekněme,spolupartnerem mého šéfa,má taky firmu plnou nájemných zabijáků a tak nějak doufám že tam najdu práci. Mou práci zná a ví že jsem jedna z nejlepších,takže snad neodmítne.
Budovu měli v centru města,no nebyla to taková rozpadlá řachna jak mého bývalého šéfa,byl to skleněný mrakodrap a pěkně zdobenej. Vešla jsem dovnitř. No,řekněme že si žili jako prasata v žitě. Hodně tlustý prasata protože tohle spíš vypadalo jako pobočka prezidenta než nájemných zabijáků. Přišla jsem na recepci (ano oni tam měli recepci).
"Dobrý den,přejete si?" Usmál se na mě chlap středního věku,takového kdyby jste potkaly na ulici tak si ani nevšimnete že tam je,celkem nebezpečné.
"Dobrý den" rozhlédla jsem se kolem sebe "jsem z pobočky Street cat" ano ten blbeček bývalý šéf takhle nazval naši pobočku,hodně blbý vtip "a ráda bych se ucházela o práci zde." Sundala jsem si brýle a odhrnula kabát. Chlap se na mě podíval,ani sebou necukl a oznámil mi číslo patra kde mě budou čekat. S ohledem na to že to bylo 25 patro,poslední,tak jdu asi za šéfem.
Nastoupila jsem do výtahu a zmáčkla tlačítko 25. Díky bohu nikdo nenastupoval po mé cestě vzhůru do výtahu takže jsem jela celou dobu sama. Když se dveře od výtahu otevřely,měla jsem tu čest vidět jednu dlouhou chodbu na jejiž konci byly jedny jediné dveře.
Děťátka kůzlátka otevřete vrátka,vaše maminka se vrací. Pomyslela jsem si,protože nějak takhle to teď působilo. Přešla jsem až ke dveřím a zaklepala. Ve výtahu jsem se již zbavila jak klobouku,tak brýlí a kabátu. Ozval se ženský hlas. Hmmm takže šéfka.
"Vstupte" Vešla jsem dovnitř.
Kurva to se mi jenom zdá! Ten bastard tam stál přímo za ní a culil se od ucha k uchu. Samozřejmě ta ženská v obrovském křesle taktéž. Byla poměrně mladá,tak třicet,hubená,blonďaté dlouhé rovné vlasy,křišťálově modré oči,v krásném rudém oblečku. S tou by se jen málo kdo mohl rovnat. Já samozřejmě ne,ale to je mi jaksi jedno. Momentálně je mi jasné pár faktů:že jsem přišla do firmy kde pracuje můj bratr,že buď dostanu práci a nebo odsud živá neodejdu a že Tashiro tady obdělává naší barbie.
"Takže vy jste Maya,správně?" Usmála se na mě blondýnka,mohly by jste ji vylepšit už jenom tak že ji z těch umělých koz budou sršet sto dolarovky.
"Ano." řekla jsem s co nejvíc neutrálním hlasem. Už se mi snažila představit Tashiro ale zastavila jsem ji.
"Neobtěžujte se,svého milovaného bratříčka si pamatuju." Na slovo milovaného jsem přidala vražedný důraz. S povytáhlým obočím chvíli mlčela a pak znova spustila.
"Výborně,už jsem o vás slyšela,bereme vás. Hned vám někoho přidělíme,naši lidé pracují po dvou. Plat máme velmi vysoký a zajišťujeme i byty pro naše lidi." Svůj prolog zakončila dalším z jejich úsměvů. No super.
"Myslím že partnera nepotřebuje,velmi rád s ní budu." Ani jsem si nevšimla že se ke mě dostal ta k blízko. Sakra. Byl ode mě pár centimetrů,mohla jsem cítit jeho dech na své kůži. Ale nebyla jsem jediná zaskočená,i ta blondýna měla chvíli vykulené oči. Po chvíli se konečně rozblekoptala.
"Eh...Tashi-kun" no tak ty vole to mě rovnou můžete utopit ve vodě od limonády jako to znělo přeslazeně "my už jí někoho najde-"
"Řekl jsem,že s ní budu v týmu."vyrušil ji dost rázně Tashiro. Naprosto ji ignoroval a byl hodně hrubý. Chudák ženská z toho byla úplně mimo.
"Ale..ale..." ani to nedořekla když spatřila pohled Tashira který se na ni podíval velmi velmi ošklivě. No super. Když se zpátky otočil ke mě,přiblížil se tak,že jsme se o sebe opíraly těly.
"Víš" začal mi šeptat do ucha,zase jsem naprosto zkameněla,musím si tím začít něco dělat "celkem jsi mě setřásla,ale pak jsem si uvědomil že naše pobočky jsou propojené a že si sem půjdeš pro práci. No je to krásná náhoda,že tu také pracuji,no ne?" uchechtl se. Pokračoval.
"Zapomenu na tvé dávné chování když teď budeš hodná a budeš dělat co ti tvůj starší bratr řekne." To si ze mě snad dělal srandu!
"Nebudu poslouchat někoho kdo tady šuká svou šéfku,zvlášť když by si s velkou pravděpodobností dal jedno kolo i se svou mladší sestrou!" Štěkla jsem na něj nahlas. Miss Kalifornie zbledla tak že by mohla připomínat mrazíka v červeném kostýmku. Přešla jsem od Tashira rázným krokem k ní.
"Dejte mi klíčky od bytu,nějakého náhodného,nekoukejte se na číslo a až sem zítra příjdu řekněte mi jméno partnera." To už jsem v ruce držela podané klíčky a odcházela směr dveře. Tashiro mě zastavil.
"Rozmysli si to ještě." Zavrčel na mě zlostně.
"Táhni bastarde." Štěkla jsem po něm a zabouchla za sebou dveře. Teď už jsem utíkala. Zapla jsem výtah a děkovala bohu že tam celou dobu byl,protože momentálně se na mě řítil rozzuřený Tashiro. Tak tak se to před tím zabouchlo a mezi tím co jsem zuřivě mačkala podlaží přízemí jsem ještě stihla slyšet jak silně bouchl do železných dveří a začal řvát.
Jakmile se dostal výtah na přízemí a otevřel se dveře,jsem z výtahu vyskočila a běžela pryč z budovy. Podívala jsem se na adresu domu která byla u klíče a mířila si to do svého nového bytu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Hotaru Hotaru | Web | 18. března 2013 v 14:27 | Reagovat

*-* Úžasná kapitola ^^ Moc se mi to líbí :DD Krásně píšeš *-*

2 magika magika | 18. března 2013 v 16:03 | Reagovat

Skvělí,moc se ti tahle kapitola povedla =D

3 Lairai~ Lairai~ | Web | 18. března 2013 v 17:27 | Reagovat

Já tu hru zkoušela stáhnout,ale málem jsem si zdemolovala PC :'DD takže taťka se skoro 4 dny zabýval stahováním skyrimu (nelegálně ^^) a ani nevím kde ten skyrim sehnal :D hra samotná je pořádně drahá a potřebuješ nejnovější grafickou kartu,dost dobrej procesor,nejméně .,5 Gb RAM paměti atd. atd. :D

4 Wichiten Wichiten | E-mail | Web | 18. března 2013 v 18:37 | Reagovat

he...hehe....... eto... nwm co Maya řeší stejěn všichni víme že to tak dopadne XDD *zl áto dívka ta Wí* ne dobrá kapča :))) =D a Tashorova povaha se mi líbí :D tedy aspon jeho chování :3

5 Lairai~ Lairai~ | Web | 18. března 2013 v 18:50 | Reagovat

Já neříkám že ti to nepůjde ^^" Jen já mám též celkem nenjnovější grafickou kartu a můžu to hrát jen na medium grafiku :'DD a i když mi to taťka stáhnul,jsou tam horzné bugy,třeba týpek,naklonovanej a napůl v zemi :D nebo třeba létající dítě :D

6 Koko~chan Koko~chan | E-mail | Web | 18. března 2013 v 18:52 | Reagovat

No.. Ehm ehm *hlasité kašlání* Já jako proti incestu vůbec nic nemám, ale tohle míří k pořádnýmu rejpu s raitingem minimálně +23, takže se svým věkem si ani neškrtneš holka :D

7 Yasuko-chán Yasuko-chán | Web | 18. března 2013 v 20:09 | Reagovat

Jej.. no tak to ti nezávidím.. já teď byla taky dva týdny doma.. a řeknut i.. nic moc -,- .. toho učeního jak nas*áno:DD
chjo, co naděláme...
________
Áááááw boží! já mám v záloze 3 povídky... a jedna z toho bude incest xDDD *devil smile.* muahahha .. *uklidní se a rozhlíží se.* éé.. no.. *srovná si límec a odkašle.* prostě incest. :DDDDDD
piš dáál chci vědět jak to dopadne!

8 Bey Bey | Web | 18. března 2013 v 21:03 | Reagovat

Tahle povídka je stále lepší a lepší :3 Doufám, že píšeš dál, nebo bych musela asi někoho uškrtit :D *incééést* :D:D

9 Kuroneko Mistletin von Ookami Kuroneko Mistletin von Ookami | E-mail | Web | 19. března 2013 v 15:13 | Reagovat

To víš, že jsme se těšili, ale tohle bylo lepší, než má veškerá očekávání :D

10 Miku a Asa Miku a Asa | Web | 20. března 2013 v 15:13 | Reagovat

super diel :D :D :D tešíme sa na pokračovanie :D

11 Aiko Aiko | E-mail | 20. března 2013 v 20:07 | Reagovat

Rýchlo pokračovanie! OwO Sugoi Dizi-chan!

12 Billystose Billystose | E-mail | Web | 15. března 2017 v 4:32 | Reagovat

wh0cd626155 <a href=http://cialiscost2017.com/>Cialis Cost</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama