Prosinec 2013

Well...

29. prosince 2013 v 13:41 | Diza/Old Black Carp |  My Diary ✝
Takže jak začít...asi tak,ano nebyla jsem tu po dlouhou dobu,ano jsem si toho vědoma a je mi to líto,nebudu říkat že jsem neměla čas protože jsem ho měla,jen prostě poslední dobou se cítím jak kdybych měla každou chvílí vypovědět službu a neměla jsem na nic a na nikoho náladu. Je mi to líto a upřímně,jediný důvod proč to tu ještě žije je ten že ráda píšu deníčky,proto uvažuji že asi blog zruším a přesunu se třeba na tumblr. Sice vůbec nemám ponětí jak to tam chodí ale nevadí -w- Je mi to líto ale je to prostě tak,psala bych si tam deníčky a přidávala dotky a tvorbu,aniž bych se musela zabívat co a jak. Ještě o tom budu přemýšlet,možná se to ani nestane-nevím. Každopádně o tom dosti přemýšlím,no můžete mi také říct svůj názor (:
No ale teď k pěknějším věcem,slyšela jsem že byly vánoce...~
No tak se pochlubte,co jste dostaly~ Já vlastně dostala vybavení mého pokoje co jsem měla v létě takže tohle,pllus jsem u stromečku našla barvy na textil,věci na pečení muffinů a světýlka do pokoje (: Takže jsem moc spokojená ( Plus od babičky 1000 Kč takže nejsem zase na mizině. Plus tašku od kamarádky (: A videohru od bráchů-která mi bohužel blbne,nejde zapnout a seká se .__. A to jsem se na ni tak těšila...T_T *HoMaM VI* No a silvestr budu slavit s kamarádkami ze třídy u jedné doma,tak už se těším,je to poprvé v mém životě ^^ Konečně se necítím jako někdo bez přátel,je pěkné když vým někdo zavolá a zeptá se jestli s ním nechcete strávit silvestr (: Ani jsem nečekala že se mi to někdy pštěstí...(x Takže asi tak. Jo a ještě,jak jsem dostala k narozeninám ještěra-Agamu vousatou alias Lucifera-Lucíka,tak jsem slíbila fotečky no a konečně je tu mám :) Pod perexem pokud máte zájem.

Broken

7. prosince 2013 v 17:49 | Diza/Old Black Carp |  My feelings...i guesse~
When you feel like there's nothing what can make's you happy,when you feel like you dying. That's the moment when you understand that you are absolutely broken.


Kdyby nebe vyslyšelo dětské modlitby, nezůstal by naživu ani jeden učitel.

3. prosince 2013 v 20:02 | Diza/Old Black Carp |  My Diary ✝
Aneb Dizinka je na pokraji svých sil. Opravdu,už dost sakra. Jedna věc je psát testy a druhá věc je být kurvadráttohlejenapiču zaplaven horami zasranejch testů. Opravdu,jako fakt? A víte co je nejhorší? Den dva špatný a jste totálně v prdeli. Což se mi teď nedávno stalo a teď musím opravit kupu písemek. Opravdu tohle nesnáším. Jako...seriosly? Každou hodinu píšem z angličtiny,matiky,češtiny,fyziky,chemie...to je prostě na mozek .__. Plus se do toho občas zakomponují ostatní předměty. Ještě děláme nějaké výrobky na vánoční jarmark prostě...motherfuck why? Prostě člověk si říká "Proč kurva já?!" Zítra máme do čtvrt na pět takže než se dostanu domů bude třištvrtě,píšu v jedné hodině fyziky dva testy-jeden na učivo které je nové tak,že ho učitelka ještě ani nevysvětlila-great,potom píšeme v matice,češtině,angličtině-dvouhodinovce- že píšem dva a potom píšeme ve výchově pro zdraví. Jako vážně? A aby toho nebylo málo tak si rodiče asi myslí že není na škodu mi připomínat jak jsem blbá a já nevím co všechno,prostě musí do mě srát i když ví že jsem z toho na nervy a že každou chvíli někomu urvu hlavu. A ještě se samozřejmě nezapomenou zmínit o faktu že za rok a půl budu odevzdávat sudprace a mám sotva čtyři. *chápete...rok a půl a oni furt kecaj...why me?!*
Nejhorší je,že ani na kreslení nemám čas,což mě opravdu mrzí,protože se chci zlepšit v digitální kresbě,hlavně ten photoshop mě trollí s těma brushema na kreslení .__. No ale i tak se snažím aspoň pár minut denně no...ale víte co prostě..T_T Bwahahahaaa už z toho blázním. Také jsem zjistlia že se mi líbí Furry *dovedli mě k tomu kamarádky ze třídy :DD* takže aspoň jedna pěknmá věc v mém jinak posraném životě ^^ Takže asi tak (: Nose budu loučit zlatíčka,mějte se hezky a snažte se ať se na vás všechno nesere stejně,jako na mě (: